Kategoriler

mısırlı mustafa hoca facebook
Bizi Faceboo'ta bizi ziyaret ediniz

Medyum

     Değerli ziyaretçilerim, Allah'a şükürler olsun bu güne kadar yıllar yılı sizlere verdiğimiz hizmetten Allah'ü tealanın lutfu keremi ve bizimde vesilemizle faydalanıp, bizlere gösterdiğiniz teveccüh ve ihtiramdan dolayı her zaman sizlere duacıyız.. Her arayan müşterimiz genelde şunu söyler; hocam internette gezinirken tesadüfen sayfanıza rastladık. ve kısaca göz gezdirdik yazdığınız bilgiler ve ziyaretçi sayfasındaki memnun kalanların notları bize çok güven verdi ve dürüstlüğünüze, bilgi ve tahsilinize inanarak ve güvenerek aradık diyorlar.. Hatta sizi arayanlar ve tavsiye edenlerde tamamen memnunlar..
     Birde bizleri arayanlar hocamısınız? Medymmusunuz? diye soruyorlar. Medyumlar kimlerdir nasıl çalışırlar, yolları nereye gider bilmeyiz. Biz medyum değil hocayız. Doktorlrdan çare bulamadığınız manevi rahatsızlarınız için çekinmeden bizleri arayıp danışabilirsiniz.  
     Hatasız insan olmaz derler bizde acizane kullardanız.. Herhangi bir hatamızı yakaladığınızda bizleri uyarırsanız memnun kalır, duacı oluruz.. Sayfamızda verdiğimiz bilgilerden rahatsız olanlar varsa onlardan ve tüm sayfamızı okuyanlardan özür diler, beraber ve dayanışma içinde daha rahat daha bereketli günlere ulaşmamızı yüce Mevla'dan arz ve temenni ederiz..
İnşallah aynı sevgi saygı ve hoş görü ve güven içerisinde Allah ömür verdiği müddetçe sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz..
Allah hepimizin ve ümmeti Muhammed'in yar ve yardımcısı olsun... Amiiiinnnn.
    Mısırlı mustafa hoca (Diplom - Islamwissenschaftler)
Bu kategoride henüz ürün Yok.

Banka Hesap Numaralarımız:

MustafaYigit Konto Nr: 0192 169 607 Blz: 440 501 99 Sparkasse Dortmund / Deutschland

 

-----------------------------------

Mustafa Yigit IBAN : DE88 4405 0199 0192 1696 07 SWIFT-BIC: DORTDE33XXX     (Germany)

------------------------------------------------

Türkiye'den HESAP NO için bizimle irtibata geçiniz

 

--------------------------------------------------

Yazışma Adresimiz:

M.Yigit Pf: 10 43 14, 44043-Dortmund

----------------------------------------------------

Büro adresimiz:

Robertstr 20, 44145 Dortmund Almanya / Deutschland

 

Vergi Numaramız: 103/291/52281

 

E-Mail: infohoca@googlemail.com

Mısırlı mustafa hoca kimdir?   Çalışmalarımız  I  Büyü çözmek  I  Cinli hastalar  I  Kuran ile tedavi  I Önemli dualar  I  Ziyaretçi defteri   Havas muska kitapları satışı  Vefk hazırlama  I  Zeka ve başarı için  I  Nazardan korunma  I  Eserlerimiz  

MISIRLI MUSTAFA HOCA © 2021 Powered By OpenCart-TR