Kategoriler

mısırlı mustafa hoca facebook
Bizi Faceboo'ta bizi ziyaret ediniz

İhlas ve samimiyet

 İhlas; Cenabı Hakka karşı yapılan dua ve amellerde, sırf Allah"ın rızasını gözetmektir. İhlasın zıddı ise riya ve gösteriştir. Dinimiz, yapılan dua ve ibadetlerde ihlas ve samimiyete, inanç ve tevazuya büyük önem vermiş, riya ve gösterişten sakındırmıştır.

Peygamber Efendimiz (S.A.) bir Hadislerinde söyle buyurmuştur.

" Ey insanlar! Amellerinizi sırf Allah rızası için yapınız. Şüphesiz Allah (c.c) yapılan amellerden halis olmayanı ve kendi rızası için yapılmayanı kabul etmez"

Başka bir rivayette ise ; "Gerçekten Allah (c.c) amellerden sadece halis olanını ve yüce rızası istenerek yapılanını kabul eder" buyurmuştur. Öyle ise yapılan ibadetler birtakım dünyevi menfaatler veya boş heva ve hevesler için olmamalı, sadece Cenabı Mevla"nın kulluğunu ve rızasını kazanmak için olmalıdır. Yüce Mevla Tövbe suresinin yetmiş ikinci Ayetinde şöyle buyurmaktadır: "Allah, mü'min erkekler ile mü'min kadınlara ağaçları altından ırmakları akan mekanları, orada daim kalmak üzere vaad etmiştir. Aden mekanlarını ve (daha birçok) temiz, pak mekanlarıda vaad etmiştir" derken! "Allah’ın rızasını (hoşnutluğunu ve sevgisini) kazanmak bunların hepsinden daha büyüktür, işte en büyük feyiz ve necatta budur. " buyurmaktadır.

Çeşitli konularda daha detaylı bilgiler için 'GİZLİ SIRLARIN KEŞFİ / Papaz büyüsü ve kara büyüye son! adlı kitabımıza bakınız...

Bu kategoride henüz ürün Yok.

Banka Hesap Numaralarımız:

MustafaYigit Konto Nr: 0192 169 607 Blz: 440 501 99 Sparkasse Dortmund / Deutschland

 

-----------------------------------

Mustafa Yigit IBAN : DE88 4405 0199 0192 1696 07 SWIFT-BIC: DORTDE33XXX     (Germany)

------------------------------------------------

Türkiye'den HESAP NO için bizimle irtibata geçiniz

 

--------------------------------------------------

Yazışma Adresimiz:

M.Yigit Pf: 10 43 14, 44043-Dortmund

----------------------------------------------------

Büro adresimiz:

Robertstr 20, 44145 Dortmund Almanya / Deutschland

 

Vergi Numaramız: 103/291/52281

 

E-Mail: infohoca@googlemail.com

Mısırlı mustafa hoca kimdir?   Çalışmalarımız  I  Büyü çözmek  I  Cinli hastalar  I  Kuran ile tedavi  I Önemli dualar  I  Ziyaretçi defteri   Havas muska kitapları satışı  Vefk hazırlama  I  Zeka ve başarı için  I  Nazardan korunma  I  Eserlerimiz  

MISIRLI MUSTAFA HOCA © 2021 Powered By OpenCart-TR