Kategoriler

mısırlı mustafa hoca facebook
Bizi Faceboo'ta bizi ziyaret ediniz

Vefk ve Tılsım

 Vefk ve Tılsım dediğimiz şeyleri insanlarımızın bir çoğu bilmiyor. Aslında Vefk hakkında İmâm-ı Gazal Hazretleri ‘El-Evfâk’ (Vefkler) adlı eserini asırlar önce yıllarını vererek büyük çaba sonucu hazırlamış ve o tarihlerden bu yana havas ilmi ile iştigal eden bütün Arab milletinin elinde bir ilaç gibi kullanıp istifade ettikleri bir iksir olmuştur.

          Bir başka Alim ise ‘Talâsım’ (Tılsımlar) isimli eserini insanlığa bir umut kaynağı olarak bahşetmiştir. Bu konuda yazılan daha çok eserler vardır ve bu eserlerin hiçbirisi de  para kazanılmak için yazılan boş şeyler değil, tam tersine asırlardır insanların problemlerine  umut ışığı olan ve meşhur alimlerin nurlu kalemlerinden dökülen inci taneleridir.

          Bu Vefk dediğimiz şifa incileri genellikle dua ve ayetlerden hazırlanır. Mesela; kişinin problemine ışık tutan ayet ve dua hangisi ise o tespit edilir ve buna kişinin adıda ilave edilerek tablolar hazırlanır. Bu hazırlığında çeşitli şekilleri vardır. Hemen aklımıza şöyle bir soru gelebilir. Neden ayet ve duayı olduğu gibi yazıp taşımıyoruz da tablolara döküyoruz ? Bu şu demektir; Ayet ve dua bir nevi manevî bir şifa reçetesidir. Biz bu reçetedeki ilacı hastalığımıza uygun olarak kullanıyoruz. Ne yapıyoruz?  Mesela; Bir duanın sayısal karşılığı üç olduğunu farzedersek 3 x 3 = 9 ettiği gibi, bizde duaların vefk üzerinde karelerini teksirlerini alıyoruz ki , o zaman o duayı kendi sayısının karesi olarak okumak yerine bu tabloyu hazırlıyoruz, buda bizim gayelerimize ulaşmamızda bir iksir, bir panzehir, bir tiryak oluyor. Tedbir bizden takdir ve yardim yüce mevladandir. Biz elimizden geleni yapıp tedbirimizi sağlam alırsak Allahüteallanin bizden yardımını esirgemeyeceği muhakkaktır..

          İşte sizinde hastalik konusunda, sevgi muhabbet, aşk, geçimsizlik vb konularda bir probleminiz olduğunda bizleri ararsanız, biz sizin isminize ve problemlerinize göre bu paha biçilmez vefkleri hazırlar yardımcı olur, hayır dualarınızı alırız.

 

Değerli ziyaretçilerimiz,

Medyum, hoca, Büyü, Cinli hasta tedavisi, Nazar, Korku, Aile geçimsizlikleri, İçe kapanıklılık, uykuda rahatsız ve tedirgin olma, Derslerinde ve sınavlarında başarısız olan öğrenciler, işine, okuluna, bulunduğu yere ısınamayan ve ayak uyduramayanlar ve daha buna benzer bir çok sıkıntılarınızda bizleri arayıp danışabilirsiniz.. Sizlere her an bilgi kültür ve tecrübelerimiz dahilinde seve seve yardımcı olacağız..

 

Bize ulaşabileceğiniz Telefon numaralarımız:
Almanya içinden arayanlar için:     
Tel: 0176,20 01 53 08
Almanya dışından ve Türkiyeden arayanlar için:
Tel:0049,176,20 01 53 08

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
500 Aşk duası ve tılsımlar
500 aşk duası kitabının İçindekiler Türkiyedeyseniz daha uygun fiyata www.aysayayinevi.c..
30.00€
KDVsiz: 30.00€
1 yorum yapılmış.

Banka Hesap Numaralarımız:

MustafaYigit Konto Nr: 0192 169 607 Blz: 440 501 99 Sparkasse Dortmund / Deutschland

 

-----------------------------------

Mustafa Yigit IBAN : DE88 4405 0199 0192 1696 07 SWIFT-BIC: DORTDE33XXX     (Germany)

------------------------------------------------

Türkiye'den HESAP NO için bizimle irtibata geçiniz

 

--------------------------------------------------

Yazışma Adresimiz:

M.Yigit Pf: 10 43 14, 44043-Dortmund

----------------------------------------------------

Büro adresimiz:

Robertstr 20, 44145 Dortmund Almanya / Deutschland

 

Vergi Numaramız: 103/291/52281

 

E-Mail: infohoca@googlemail.com

Mısırlı mustafa hoca kimdir?   Çalışmalarımız  I  Büyü çözmek  I  Cinli hastalar  I  Kuran ile tedavi  I Önemli dualar  I  Ziyaretçi defteri   Havas muska kitapları satışı  Vefk hazırlama  I  Zeka ve başarı için  I  Nazardan korunma  I  Eserlerimiz  

MISIRLI MUSTAFA HOCA © 2021 Powered By OpenCart-TR