ZİYARETÇİ DEFTERİ

Mail No:  198

Gönderen   Arzu, İstanbul

Konu   Yaptıklarınız için teşekkür

Pek çok hoca ve internet sitesi  var, ama hep dolandırıcı. sadece mustafa hoca sözünde duran ve yardımcı olmak için bilgilerini kullanan bir insan.kendisine ayrıca özür borçluyum burdan  söylemek istedim. ben istanbuldan arzu ve kendisine çok teşekkür ederim. Yardım bekleyenlere tek diyeceğim mustafa hocaya güvenin. para odersiniz ama karsiliginida alırsınız. kesinlikle değerli bir insan. Allah razı olsun kendisinden. .saygılarımla. .


Mail No:  197

Gönderen   Murat Cesur

Konu   Eserleriniz için teşekkür

Hocam öncelikle bu güzel hizmeti insanlığa sunduğunuz için sizi canı gönülden tebrik ediyorum… kitaplarınızı aldım ve sizi sürekli takip ediyorum… özellikle kitaplarınızda paylaşmış olduğunuz dualar gerçek manada çok etkili ve bir o kadar etkisi gözler önünde… rabbim sizlere başarılar versin… yeni kitaplarınızı heycan ile bekliyorum… selam ve dua ile kalın hocam… ellerinizden öperim..

Murat Cesur


Mail No:  196

Gönderen   Saliha Sezer

Konu   Sara hastalığı geçti

Selamün aleyküm hocam;

Benim yeğenim sara hastasıydı. Doktorlar öyle teşhis koymuşlardı. Senelerden beri günde 3-4 defa bayılıyordu. Gözleri dönüyordu. Şiddetli şekilde titreme oluyor, bazende ağzından köpükler geliyordu. Bende aileme sizden bahsetmiştim, İyi ki size geldiler. Durumu size anlatınca siz bu durumun biraz farklı olduğunu ve bu hastaya musallat olan üç harflilerin bulunduğunu ve bu üç harfliler terk edince düzelme şansının yüksek olduğunu söylemişsiniz. Gerekenleri yapmışsınız. Ve Allaha ne kadar şükretsek azdır. Hastamızın bayılması ve rahatsızlığı tamamen geçti. Doktorlar bile şaşırdılar. Nereden düzeldiğini sordular ve hapı ve ilacıda tamamen kestiler. Hocam nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Allah ömrünüze ömür katsın iyiki varsınız.


Mail No:  195

Gönderen   S. Kaya

Konu   Teşekkürler

Hocam ben emekli bir öğretmenim, uzun süre sayfanızdan ve yazdığınız eserlerden sizleri takip ettikten sonra güvenimi kazandığınız için sizleri aradım, mektubunuz bana ulaştığı gün üç müjdeli haber aldım.

Yazılarınızı kullanmaya başlayıncada başta ailevi sıkntılarımız olmak üzere bir çok problemler kendiliğinden hallolmaya başladı. Duanın gücüne zaten inancımız sonsuz ama ‘at sahibinin elinde kişner’ misali duanın etkisi de insandan insana fark etmektedir. Artık sizin dualarınıza inancımız yazılarınızdan sonra daha da artmış oldu. Bizlerde sizin gibi değerli insanlarımızı dualarımızdan eksik etmiyoruz.

Emekli öğretmen S. Kaya


Mail No:  194

Gönderen   Prof Dr Ş. Balıktay

Konu   Kapak yazısı, teşekkürler

 ”500 Aşk Duası” adlı kitabınıza önsöz yazmakla gerçek iyiliğinizin insanlığa tanıtılmasında benim de bir nebze katkım olsun istedim. Bu fırsatı ve şerefi bana verdiğiniz için teşekkür eder, başarılar dilerim. 

İnsanoğlunun ilk ezoterizme yani gizli ilimlere olan merakının başlangıcı ilk çağlara, insanlığın doğuşuna dayanır. Merak duygusu fıtri yani doğuştan gelen bir melekedir. Bu meleke ile birçok kimse emel ve arzularına ulaşmak için derin araştırmalara girmiştir. Kendisini ve tüm mevcudiyetini yoktan var eden, çalışana emeğinin karşılığını esirgemeyen, her an alıp vermekte olduğumuz nefesi bizlere bahşeden yaratıcı kudretin varlığını tespit ve tasdik etmişlerdir. O gizli gücün yardımı ile de arzu ve isteklerine daha kolay ulaşmayı umarak ona kendini sevdirmenin, onunla daha yakından irtibata geçmenin yollarını aramış bu üstün çaba sonunda da Allah’ın ve daha sonraki çağlarda da habibinin de memnun kalacağı dua ve niyazlara tam bir itikat ve ciddiyetle ağırlık vermeye başlamış, irade-i kudret sayesinde birçok şeye tahakküm ederek manevi yolla birçok isteklerine vasıl olmuşlardır.

Bir ilim adamı gözüyle baktığımızda, Sayın Mustafa Yiğit’in hazırlamış olduğu aşağıdaki dua ve havas eserleri;

1.) Dualar ve Tılsımlar,

2.) Şifa İncileri,

3.) Gizli Sırların Keşfi / Papaz Büyüsü ve Kara Büyüye Son! 

4.) Mucize Dualar ve Davetler / Aşk Duaları,

5.) Havas Hazinesi ve Sırlar ilmi 1. 2.

6.) Dualarım ve Zikirlerim,

7.) 500 Aşk Duası…

İnsanlığa faydalı ve abartısız Allah dostlarının ilim ve irfanla kalpleri ve gönülleri nurla dolmuş, o eşsiz nadide zatların denenmiş veciz niyazlarını bir araya toplamış ve yediden yetmişe herkesin okuyup istifade edebileceği bir şekilde bizlere takdim etmiştir. 

Eserlerini beğeniyle okudum ve gerçekten ilginç buldum. Kendisiyle de bir kaç defa görüştüm, hoş sohbetlerimiz oldu. Kendisini manevi ve ruhani ilimler sahasında yetiştirmiş, çeşitli ırklara mensup; sayısız insanların kendisine başvurduklarını ve istifade ettiklerini müşahede ettim ve kendi şahsıma bir Müslüman olarak gurur duydum. İnşallah havas ilimleri konusunda çalışmalarının devamını diler, daha çok insana ve insanlığa faydalı olması konusunda Yüce Yaratandan niyaz eder, başarılarının devamını temenni ederim…


Mail No:  193
Gönderen:    Astrolog, Yazar, Nuray SAYARI
Konu:    Kitaplarınız için teşekkür

Sayın Mustafa Yiğit hocam kitaplarınızı yıllar önce almıştım. Bizlerle paylaştığınız muazzam dua ve bilgileriniz için size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizin eserlerinizi herkese tavsiye ediyorum. Günümüz şartlarında hacı hoca işlerinden rant sağlayan bir takım insanlara muazzam eserlerinizle yardımcı olmaktasınız. Bu sayede insanlar ALLAH ile kul arasına 3,cü bir kişiyi sokmuyorlar inanıyorum ki; sizin eserleriniz sayesinde dua ederek negatif enerjilerinden arınabilirler. Ayrıca nasıl dua edilmesi gerektiğini de öğrenebilirler İnanılmaz rehberlik etmişsiniz.

ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

Saygılar    

NURAY SAYARI


Mail No:  192

Gönderen    Dr. M. Çolak Amerika

Konu    Cinden kurtulma, memnuniyet ve teşekkür

       Değerli Mustafa hocam sizin namınızı amerikadan 2001 senesinde değerli bir dostumdan işitmiştim. Ayrıca sizi yine o günlerde Adapazarından bir hoca bana tavsiye etmişti. Yapılan büyülerden ve cinlerden ızdırap çekiyordum uykularım bana zehir olmuştu. Kendimi camdan atmaya kalkıyordum ve bazen kendi kendime ve bazende sanki resimlerle konuşuyordum. Türkiye manevi yönden bana sanki zindan olmuştu. Kendimi kilisede daha rahat ve huzurlu hissediyordum. Benim üzerimde zarar veren müslüman olmayan cinler vardı. Onlar beni kiliseye yönlendiriyorlardı. Kısacası anlatılamayacak sıkıntılar ve problemler yaşıyordum. Onlardan neler çektiğimi bir Allah biliyor, birde ben. Başımdan belalar eksik olmuyordu. Kendim Amerika’da tahsil görmüş bir tıp dokturu olarak cinlerin varlığına dahi inanmayan birisi olamama rağmen artık birçok doktor psikolog ve hoca ve medyumlardan da yardım almaya başlamıştım. Fakat rahatsızlıklarımda hiç bir değişme olmuyordu. Eşimle beraber sizi ziyaret etmeye karar verdik ve Türkiye’deki mekanınızda sizi ziyaret ettik. İyiki sizi bulduk. İyikide varsınız. Üzerime okudunuz, rahatsız eden varlıkları uzaklaştırdınız. O günden itibaren üzerimden büyük bir ağırlığın kalktığını büyülerin çözülmeye baaşladığını hismetmeye başlamıştım. İlerleyen günlerde rahatsızlıklarımdan tamamen kurtuldum. Daha sonra hazırladığınız kitapların tamamını set olarak satın aldım. Kitaplarınızı memnuniyetle okudum ve beğenerek değerli dostlarımada tavsiye etmeye devam ediyorum. Allah bir daha ümmeti Muhammede böyle kötü günler göstermesin. Sizide tavsiye etmeye devam edeceğim.

      Dr. M. Çolak Amerika


Mail No:  191

Gönderen:   Asuman Düsseldorf

Konu:  Tesekkür, minnettarlik

Sayin Misirli Mustafa Hocam size bu ikinci tesekkürüm kuvvetli nefesinizle sorunlarimi giderdiniz. Yasadigimi hayatin anlamini agacin yesilini kusun ucusunu yeni anlamaya basladim. Yardimlarinizdan dolayi size minnetdarim Allah sizi hic darda koymasin ailenizle birlikte mutlu bir yasam diliyorum düsseldorftan selamlar herkeze tavsiye ediyorum iste hakiki bir yardimci diyorum selamlar

Asuman Düsseldorf


Mail No:  190
Gönderen  Dr Mümtaz Firidin
Konu  Teşekkür

Mısırlı Mustafa hocamın kitaplarını gerek Almanya’da gerekse İsviçrede bulunduğum zamanlarda sıkı bir şekilde takip ettim ve halen ediyorum da.

Hocamın almış olduğu kaliteli eğitim kendisinin Arapçaya son derece vakıf olması yüksek eğitiminide yine bir arap ülkesi olan Mısır’da yapması onu ayrıcalıklı yapıyor.

Bundan da ötesi hocam kişilik olarak yapıcı, çalışkan, dürüst, verimli bir kişiliğe sahiptir.  Hazırlamış olduğu eserleri tüm insanlara hitap edecek şekilde aktarması ve herkesin hizmetine sunması benim gözümde kendisini ayrıcalıklı kılıyor.

Hocamın eserlerine devam etmesi en büyük temennimdir.

Kendisine yüce ALLAH tan her zaman muvafffakiyetler diliyorum

iyiki varsınız hocam

Saygılar


Diş Hekimi Mümtaz Firidin
Mail No:  189
Gönderen   Serap Yeşilli, Almanya

Konu:  Teşekkür, Allah razı olsun!

  Sevgili Mustafa Hocam ben Düsseldorfdan Serap 1 ay önce size gelmisdik arkadaslarimla cünkü cok ciddi problemlerim vardi hatta uyku bile uyuyamiyordum bu sorunlarim yüzünden siz biliyorsunuz.Hic bir seyim yolunda gitmiyordu rüyalarimda korkularim ask hayatim da hep yarida kaliyordum ama sizin bana vermis oldugunuz dualarla öyle büyük mucizeler yasadim ki her gün size dua ediyorum Allahim sizden razi olsun iyiki Allahin araciligiyla size ulasabilmisim ve siz bana yardim etmitiniz…

Sizin beni korumaya almanizla hayatim degisdi korkularim bitti ve huzura erisdim ve en önemlisi aylardir sevdigimden ayriydim bana tekrar yazip pismanliklarini söyledi halan etkisindeyim ve her gece huzur icinde uyuyor ve mutluyum Allahim da sizi her iki cihanda mutlu etsin.Bu sadece benim degil yanimda gelen arkadaslarimada yazdıklarının büyük etkileri oldu hepimiz cok tsk ediyoruz..Allaha emanet olun hocam.

               Serap Yeşilli, Almanya


Mail No:  188

Gönderen   Ulrike Schmitz / Alman

Konu:    Dankeschön! / Teşekkür

Seit Jahren hatte ich immer wieder Probleme (privat, beruflich,…). Manchmal wusste ich einfach nicht weiter bis mir eine Freundin Misirli Mustafa Hoca empfohlen hat. Seitdem hilft er mir bei meinen Problemen.

Zum Beispiel – Ich hatte große Schwierigkeiten auf der Arbeit. Meine Chefin hat mich regelrecht ausgebeutet. Mustafa Hoca hat mir geholfen. Ich habe innerhalb von zwei Tagen eine neue Arbeitsstelle gefunden! Ich bin sehr zufrieden mit meiner neuen Arbeitsstelle und werde dort anerkannt.

Vor einigen Monaten wurde mir meine Wohnung gekündigt. Ich hatte drei Monate Kündigungsfrist. Ich habe gesucht und gesucht, aber nichts vernünftiges gefunden oder wurde vom Vermieter abgelehnt. Ich habe Mustafa Hoca um Hilfe gebeten und er hat mir Gebete geschrieben. Jetzt habe ich eine wunderschöne Wohnung.

Ich bin sehr glücklich, dass es Menschen mit einer solchen Begabung gibt, die anderen helfen.

                     Vielen Dank für Alles!!!

                     Ulrike Schmitz

———————————–

Türkçeye Tercüme:

Senelerden beri iş yerinde hep problemlerim oluyordu, Bir tanıdık arkadaşım bana mısırlı Mustafa hocayı tavsiye etti. Mustafa hoca bütün problemlerimde bana yardımcı oldu.

Mesela: İş yerimde çok büyük problemim vardı. Şefim beni haksız yere düpedüz sömürüyordu. Mustafa hoca bana yardımcı oldu ve 2 günde yeni iş buldum. yeni iş yerimden çok memnunum ve orda herkes beni tanıdı sevdi.

Birkaç gün önce ev sahibim bana çıkış verdi. Ev bulmam için 3 ay gibi bir sürem vardı aradık aradık ev bulamadık mısırlı hoca bize dua yazdı ve kısa zamanda harika bir ev bulduk oturuyoruz. Çok çok mutluyuz. Böyle çok yetenekli ve kabiliyetli yardım sever bir hoca ile tanışmaktan da çok memnun ve mutluyum. 

    Her şey için teşekkürler.

    Ulrke Schmitz!


Mail No:  187

Gönderen   Prof Dr Ş. Balıktay

Konu:   Teşekkür

Sayın Mustafa Hocam,

   Önce şimdiye kadar aileme yaptığınız candan yadımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. İnşallah senelerce çektiğimiz sıkıntılar sizin güçlü dualarınızı tanrım kabul eder ve böylece tam şifaya kavuşarak biter.


Mail No:  186
Gönderen  Teşekkür ve Takdir
Konu:  Doç. Dr. Suat Sarıbaş

    Sevgili Mustafa Hocamla 2 yıl önce telefonla tanıştık. O ana kadar üzerimdeki sıkıntıları atmak için gitmediğim medyum ve hoca kalmamıştı. Bırakın sıkıntılarımdan kurtulmayı, daha da beter bir hale düşmüştüm. Hızlı bir şekilde kilo veriyor ve geceleri panik atak nöbetleriyle uyanıyor, sabaha kadar güneşin doğması için dua ediyordum. Hayattan zevk alamaz hale gelmiş, aile düzenim bozulmuştu. Üniversite kariyerimde de büyük düşüşler yaşıyordum. Mustafa Hocamla daha ilk konuşmalarımızda ona karşı büyük bir yakınlık hissettim. Önceleri telefondan dualar okumaya başladı. Daha sonraki konuşmalarımızda sohbetlerimiz ilerledikçe içimdeki vesvese ve sıkıntılardan kurtulduğumu hissettim. Bana bazı içilecek yakılacak ve üzerimde taşınacak dua ve ayetleri göndereceğini söyledi. Açıkçası adresimi verirken nasıl olsa göndermez diye düşünmüştüm. Ama yanılmışım. Maddi olarak senden hiçbir beklentim yok demişti. Söz verdiği gibi bir kargoyla gönderdiklerini aldım, 2 ay içerisinde uyguladım. İlerleyen dönemlerde sıkıntılarım yavaş yavaş kayboldu, kariyerimde doçent unvanını aldım. Şu anda yazdığı ve basıma hazır olan bir kitabın arkasına yazılmak (ve internet sayfasında ziyaretçi defterine eklemek) üzere bu satırları kaleme alıyorum. Kendisi bu konuda ilim sahibi öteki dünyayı düşünen, hayırlara vesile olan bir zattır. Onunla karşılaştırdığı için Yüce Allah’ıma şükrediyorum. İnşallah Rabbim onun vesilesiyle dertli olanlara şifa dağıtsın.

Mustafa Hocam,

Allah size sağlık ve güç versin ki, şifa dağıtmada vesile olun.

Saygı ve Sevgilerimle!

           Doç. Dr Suat Sarıbaş


Mail No:     185

Gönderen:  Muammer xxx Türkiye

Konu:         Mısırlı Mustafa hoca ( Mustafa Yiğit) in adını kullanıyorlar

   Değerli hocam ben sizi 1988 den bu yana tanıyorum mısırdada beraberdik suudi arabistandada.. bu güne kadar sizi tavsiye ettiğiminsanların hepsi memnunlar ve duacılar. bizede tanıdıklarımızada paralı parasız hep yardımcı oldunuz. fakat çok üzüldüğüm bir durum var burada birisi senin adını kullanarak bu işleri yapıyor hatta hocalığda senin yazdığın kitaplardan yapıyor. sizi müsayit bir zamanda arayayım yada benim sende telefon numarasm var beni ararsan detaylı konuşalım.

   Allah ilminizi ve yardımınızı daim etsin!

   Muammer xxxx size değer veren eski bir dostunuz

————————————————————-

   Muammer kardeşe cevap:

Değerli Muammer kardeş, biliyorsun bu dünyanın birde öteki tarafı var. Benim sayfamdan alıntı yapanımı ararsın, sayfamdaki kitaplarımı vb her şeyi kendi sayfasına ekleyenlerimi ararsın, benim adımı kullananlarımı ararsın, hepside mevcut. Fakat benim onlarla uğraşmaya ayıracak ne zamanım var nede kariyerim buna müsaade etmez. Kimin suçu varsa Allahın huzurunda anlaşırız. Ben rahatım sende gayet rahat ol. İyilik yapanda kötülük yapanda kendisine yapar. Bu dünya etme bulma dünyasıdır. Büyük mahkeme Allahın huzurundadır. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

    Mısırlı Mustafa Hoca (Mustafa Yiğit)

Mail No:  184

Gönderen   Şenay,  İzmir

Konu:   Önce Allah’ın sonra sizin sayenizde 20 yıllık dargınlık bitti.

Hocamamcalarım 20 seneden beri dargınlardı ve birbirleriyle konuşmuyorlardı. Yazdıklarınız sayesinde barıştılar ve ailecek görürüşüyoruz. Tüm sülale mutluyuz. allah dünya var oldukça sizide var etsin.

Mail No:  183

Gönderen   Denizliden Muhammet Güçlü

Konu:   500Aşk kitabı hayatımı değiştirdi, Eserleriniz için teşekkür ve minnet borcu

   Hocam yazmış olduğunuz birbirinden değerli 7 adet kitabınızı satın aldım ve ne ararsam hepsi mevcut artık aşk meşk müşteri kısmet için hocalar ve medyumlar bundan sonra beni soyamayacaklar. 10 senedden beri kazandığım bütün varlığımı onlara yedirdim. Hele hele 500 aşk duası ve tılsımlar adlı kitabınız hayatımı değiştirdi. diğerlerini denemeye henüz zamanım olmadıama aşk kitabından ne yapsam hemen tutuyor, hocam bende sizin gibi hoca olamazmıyım bana bu konuda yardımcıolurmusunuz? size ne kadar teşekkür etsemde azdır. ben size hep duacıyımsizde beni unutmayın

        Denizliden Muhammet Güçlü

Mail No:  182

Gönderen   Semiha , İstanbul

Konu:   Çocuğumuza senin adını vedik

  Hoca biz 14 senelik evliyiz ve benim 4 defa çocuğum düştü hep ölü doğdu. sizin gönderdiğiniz dualarla son son çocuğumu hayırlısıyla dünyaya getirdim ve erkek olduğu içinde beyimle anlaşarak adınıda mustafa koyduk. sizinde dediğiniz gibi şifayı veren Allah siz vesile oldunuz. aynı sıkıntıyı çeken tanıdıklarada sizi tavsiye edeceğiz inşallah.

Allah razı olsun ve sizi evlatlarınıza bağışlasın. 

       Semiha İstanbul

Mail No:  181

Gönderen   Manevi Kızınız Emine

Konu:   Sonsuz teşekkür

Çok değerli hocam size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum senelerdir büyüden muzdarip ne huzuurumuz ne aile geçimimiz nede bereketimiz kalmış gittiğimiz her hoca kandırıp paramızı aldı soyulduk ve çaresiz kaldığım bir anda dua edip ağlarken internette sizi gördüm sitenizde bir sıcaklık samimiyetlik buldum ve çok dua edip yalvardığım o anda rabbim sizi vesile etti ulaşıp ailemi ikna etmem zor olduysada illa ben mustafa hocamla görüşücem inş umudum olucak dedim 3 yuıldır allah razı olsun benimle uğraştınız sabırla parayı söz konusu bile etmeden her arayışımda bana bir abi bir baba gibi hem destek hemde şifa oldunuz benim 2kızım doğduklarından 3yaşına kadar ağladılar ne gece uykusu ne gündüz doktorlar birşeyi yok diyordu 3. çocuğumda siz vesile oldunuz hamile iken yazdığınız duayı taşıdım ve çocuğum doğuncada ona yazdınız bu çocuğum okadar sakin gece uykusu çok düzenli allah razı olsun sizden yolunuz açık olsun inş herzaman dualarımız dasınız ben de manevi kızınız olarak herzaman duanızı istiyorum  

            MANEVİ KIZINIZ EMİNE

Mail No:  180

Gönderen   Dr. Yetkin Güran

Konu:   Teşekkür ve Takdir

  Sayın kardeşim Mustafa Hoca,

Bana kırmızı mürekkeple yazdığın duaların çok muazzam etkisini gördüm. Duaların Mucizesini tespit etmiş pozitif bilimci bir tıp doktoru olarak sunu söyleyebilirim ki metafizik’i alemlerin sırrına erişmiş derin vasıflarınla bilmediğimiz alemlerden insanlara tıp ilminin aciz kaldığı vakalarda bile sevgi, saadet ve şifa dağıtılmasında tavassutunun ve başarılarının devam etmesini,  birçok doktorun yanlış teşhis ve tedavileri ile perişan durumda  ölüme terk ettikleri  hastalar namına temenni ediyorum.

                                  Dr. Yetkin Güran

Mail No: 179

Gönderen  Ben Meral, Cinden kurtuldum

Konu  Yardımınız için teşekkür

    Hocam beni bunalıma sokan ve bana küfür eden bu maymun cinlerin şerrinden kurtuldum. yedi aydan beri çok rahatım

Mail No: 178

Gönderen   Osman K. Danimarka.

Konu   Nefis bağlılığı problemim sayenizde halloldu.

      Benim eşsiz hocam, biliyorsun bende nefis bagliligi vardi. Size geldikten sonra sayenizde baglik problemimiz cözüldü. ve bununla birlikte üzerimde ara ara siddetli sebebi belli olmayan agri ve kasilmalar oluyordu. olarda gitti insallah öyle bir durum bir daha yasamayiz. seni seviyoruz hocam. tavsiye ediyoruz.

Mail No: 177

Gönderen:   nuray

Konu:    Hocam Yılanı öldürdün! ben kurtuldum

     Değerli hocan size önce minnetimi sunuyorum. ben adıyamandan Nuray. Hocam sie nasıl anlatacağımı ve nereden başlayacağımı bilemiyorum. benim gözüme senelerden beri yılanlar görünüyor ve zaman zamanda bunlar beni ırhatsız ediyorlardı. gitmediğim hoca ve çelmadığım kapı kalmamıştı. bir gün sendenn fayda gören bir arkadaşım bana senden bahstmişti. fakat gittiğim hocalardan fayda bulmayınca artılk ümidimde kalmamıştı onun için hiç oralı olmamış ve nerede olduğunu dahi sormamıştırm. bir kaç gece uykuya dalacağım anda yine üç harfliler yılan şeklinde etrafımı sardılar. tam o ande biri geldi ve onları öldürdü. ben kurtuldum.  ama kendime geldiğimde çok yorgundum. sevindim ama ne yazıkki ikinci gece üçüncü gece onlar yine beni sıkıştırmaya devam ettiler ve benimle dalga geçtiklerini anladım. bir cuma gecesiydi tam 4 saat boyunca 40 yasin okudum ve yarabbi beni bu durumdan kurtar dedim. gece rüyamda ne göreyim misirli mustafa hoca bu yılanları öldürecek dediler. inanmadıgım halde sana gelmiştim. iyiki gelmişim okuduğunuz ve verdiğniz dualarla Allah o melunları üzerimden aldı. sizde vesile oldunuz. gece gündüz size dua ediyorum.

Mail No: 176

Gönderen:   Nuray, Almanya

Konu:  Cinlerden kurtum yuvamda kurtuldu

    Hocam ben nuray, beni cinler boğmaya calışıyordu nefes almakta güçlük çekiyordum, geceleri hayal görüyor ve evde tıkırtılar ve yürüme sesleri işitiyordum, yazdığın duaları taşıdım ve okudum. sanki dünyaya yeniden doğdum. Yıllarca bu bunalımı çektim. Allah sizin vesilenizle bana şifa verdi. Ne kadar dua etsem azdır.

    Ayrıca hanemizde aşırı geçimsizlikler oluyordu, kimi kaşık büyüsü, kimi kara büyü, kimi hoca ve medyumlarda papaz büyüsü olduğunu söylediler ama bir çare ve çözüm bulamamıştık. Ne zaman bir topluma girip çıksak, bir düğüne bayrama gitsek eve gelince bir birimize giriyorduk. Allaha şükür bunların hepsi düzeldi. Dünyada rahatlık olduğunu anladık. İnşallah o karanlık günlere tekrar geri dönmeyiz. iyiki varsın hocam

Mail No: 175

Gönderen:   Yılmaz, İstanbul

Konu:   500 Aşk duası kitabınız dahada muazzam

     Değerli hocam sen bulunmaz bir nimetsin. Yazdığın kitapların hepsi bende var ve yeni çıkacak eserlerinizi ve gelişmeleri takip ediyorum. Ben işimi görecek bir tane sağlam aşk duası ararken sen bir değil beş değil tam 500 tane vefk dua ayet azimet tılsım vb tertipleri nereden ve nasıl buldunsa Allah yedi geçmişine rahmet eylesin kitaptaki tertiplerin hepsi inandırıcı ve 3 tanesini denedim üçüde tam tuttu. Yanlız bazı dualarda baş harfleri büyük yazmışşın onun bir sırrı varmı? Tılsımları ve vefkleride el yazmalardan kopyalamışsınki hiç bir değişiklik ve oynama olmamış bu gidişle bende hoca olacağım inşallah. zaten yazdıklarımda tutuyor. sende bana biraz ön ayak oldunmu bu iş tamamdır. bu işin esprisi tabii hoca kim ben kim ben tekstilciyim işimde senin sayende gayet iyi gidiyor. biz sana duacıyız sende bize duacı ol yeter.

Mail No: 174

Gönderen:   Murat Keser, Almanya

Konu:   Teşekkür

    Mustafa abi, sıkıldığım, kendimi yanlız hissettiğim umutsuzluğa düştüğüm anda hızır gibi imdadıma yetiştin. Okumuş olduğun ve yazdığın dualar bana ilaç gibi geldi. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Sağlığına duacıyız.

Mail No: 173

Gönderen:   Nuran… Almanya

Kon

GÖNDER
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Mısırlı Mustafa Hocam, önemli bir konuda size danışmak istiyorum. Bana dönerseniz memnun olurum. Saygılar.