Kategoriler

mısırlı mustafa hoca facebook
Bizi Faceboo'ta bizi ziyaret ediniz

Havas, Muska dua kitapları-3

101- Bitkisel İlaç Kitabı: (Osmanlıca, Matbaa Baskısı) Asırlar evvel yazılmış oldukça eski olan bu kitap 600 sayfa civarında.. Biliyorsunuz her hastalık sadece dua ile tedavi edilemiyor.. Bazı hastalar için tıpta olduğu gibi mutlaka bitkisel ilaçlar gerekiyor... Tamamen zararsız olan bu bitkisel ilaçlar her hastalık için yüzlerce belki de binlerce çeşidi ile bu güne kadar halk hekimleri tarafından denenerek bizlere ulaşmıştır...  Elimdeki bu kitap belki de piyasada bulunmayan seneler evvel hakkın rahmetine kavuşan bir Allah dostunun vasiyeti üzerine bana ulaşmıştır.. Fakat çok net bir okunuşu vardır. Matbaa baskısıdır. Azacık Osmanlıca-Eski Türkçe bilen herkesin okuyup istifade edebileceği bir eserdir..

102- Şifa Mucizesi: معجزة الشفاء  Kuranla, balla, çörek otuyla meydana gelen şifa mucizesini anlatan çok faydalı bir eser.

103- Hipnoz Kitabı: Hipnoza meraklı insanlar çok fazla olduğu için bu muhteşem eseri de buraya ilave ediyorum.. Arapça olan bu eser hipnozun faydalarını ve hipnozla tedavi yöntemlerini herkesin anlayacağı şekilde tane tane anlatmakta olan çok faydalı bir eserdir...

104- Mukaddime: Meşhur ünlü islam, devlert adamı büyük alim ve aynı zamanda tarihçi olan İbn-i Haldun'un asırlar evvel 1377 tarihinde dünya tarihi ve düşüncesi hakkında yazdığı çok meşhur bir eserdir.. Bu kitapta cin ve Huddam elde etmek, o cinlere istenilen işleri yaptırmak hatta imtihan sorularını dahi cinlere çaldırmak için ibni Haldun'un kitabına yazdığı ve tavsiye ettiği meşhur dua bu kitapta mevcuttur..

105- Cin ve Şeytandan Korunma Yolları: تحصينات الإنسان Cinlerin rahatsız ettiği ve diyar diyar gezdikleri halde doktorlardan ve hocalardan bir şifa bulamayan oldukça çok muzdarip hasta vardır.. İşte bu çaresizler için hazırlanmış eşsiz arabça bir eserdir...

106- Mücerrebâtı Osman Efendi (Osmanlıca - el Yazması)

107- Mücerrebâtı Hamid Efendi (Osmanlıca - el Yazması)

108- Mücerrebâtı Kahraman Efendi (Osmanlıca-el Yazması)

109- Mücerrebâtı Osman Efendi (Osmanlıca - el Yazması)

110- Mücerrebâtı Ali Efendi (Osmanlıca - el Yazması)

111- Mücerrebâtül-Azîm (Osmanlıca - el Yazması)

112- Mücerrebâtül-Muhtelife (Osmanlıca - el Yazması)

113- Keşif-Nâme (Arapça)

114- Cevâhirül-Hamse (Arapça)

115- Beşyüz Aşk Duası ve Tılsımı (Arapça)

116- Harut ve marut (Arapca)

117- Letâif ve Celcelûtiyye  لطائف و جلجلوتية

118- İsmil Azam Vel-Muazzam  إسم الأعظم و المعظم

119- Kuran ve Bal ile Tedavi  التداوى بالقرآن و العسل

120- Kuranın Uyarısı ve Büyü ve Cin Tedavisi

121- Çaresiz Hastalıklara Bitkisel Tedavi

122- Sırlardaki Hazîneler  : خزائن الأسرار(Arapça) Fatiha (Elham suresi ile) Ruhaniyet alemini davet etmek ve kendine bağlamak için,huddam çağırmak, fatihatül fıkara (Fatihatül Fukara) duasının orijinali, insanlar arasında sevilmek sayılmak, teshir, sözün geçerli olması için, Sevdiğin kimseyi kendine ısındırmak için, Çok kuvvetli ve kolay denenmiş celbiye aşk tertibi, her çeşit ağrıyı sancıyı kesen dua, Kısa yoldan cinleri görmek için gözlere sürmek çekerek başarıya ulaşmak, sürme çekerek definelerin yerlerini görmek için, korunma, bereket, rızık, kabul görmek, esmaül hüsna ile kalpleri kendine bağlamak ve emrine almak, düşmanların dilini bağlamak için, hastanın cinlerini yakmak yada hapsetmek için, acayip sırlar, büyü ve nazar iptali için, düşmanı helak için, cin ve hayal gören hastalar için, çaresiz hastalıklar için, içki zina ve kötü alışkanlıkları bırakmak için, irsali hatıf (düşmana yada borçluya cin göndermek), yasin suresi ile yapılan akıl almaz tertipler ve çok çeşitli vefkler ve tılsımlar, zalim bir insanı görevinden azletmek için, surelerin bilinmeyen sırları ve havasları, korku ve vesvesenin şifası, bıl rızk ve ticaret için, saranın şifası için, bedendeki cinin çıkarılması için, çocuğu olmayanlara hayırlı evlat için, ve kitabın hacmi kalın olduğundan buraya yazamadığımız daha bir çok konuda piyasada bulamayacağınız sayısız tertipleribi bu kitapta bulacaksınız..

123-Samur Hindi; Dillere destan bu kitapda istediğiniz kuvvetli ve pratik formülleri kendiniz hazırlayacaksınız..

124- El - Misbâh (Lamba) Meşhur alimlerden el-Kefa'mî hazretleri, bu meşhur eserine; manevi değeri çok büyük olup derman arayanları aydınlattığından dolayı lamba ismini vermiştir.. Hayatında denediği ve tecrübe ettiği tertiplerle doludur..

125- Maksadül-Esnâ Havasül-Esmaül Hüsna: Esmaül hüsnanın şerhini anlatan meşhur el-kefa'minin arabça eseridir

126- Müntehebâtı Sâmiye: منتهبات صامية Osmanlıca bakı: Şeyh Sami efendinin hayatında denediği tecrübe ettiği tamamı denenmiş ve basit bir Osmanlıca ile kaleme alınmış azda olsa aradığın her konuda tamamen isabetli tertipler bulacaksınız..Mesela: Nefis bağlılığını çözmek, Büyü iptali ve çözümü, Evlenmek, sevdiğin birisi ile hayırlı bir yuva kurmak için, sevgi ve aşk muskası ve duaları, kara sevdaya tutulanların bu ızdıraptan kurtulmaları için, karı kocayı yada dargınları barıştırmak için, kaçanı yada evini yuvasını terk edenleri geri döndürmek için, erkeklik gücünün kuvvetlenmesi için, uykuda sık ihtilam olmayı önlemek, evham ve vesveseyi def için, çocuğu düşen yaşamayanlar, hayırlı çocuk, evlat sahibi olmak isteyenler, kolay doğum, bazı hanımlardaki (Dr.dan çare olmayan) düzensiz yada uzun süren kanamayı kesmek için, zararlı haşereler için, aşırı olan kıskançlığı gidermek için, hırsızı yada kayıbı rüyada görebilmek için, istediğin kimseyi uykusunda konuşturup haber almak için, sara hastalığına şifa için, uykuda gelen sıkıntılara için, uyumayan huysuz çocuklar için, altını ıslatan (yatağa işeyen) çocuklar için, sürüyü muhafaza, kuvvetli hafıza, av, sevdiğin kimseyle evlenmek için, kötü yolda gezenleri ayırmak için, kendini başka birine sevdirmek için,kuran ve mushafla bakım yapmak için, gerçek ismi azam duası, istediğini rüyada görmek, besmelenin ve kuranda 114 surenin faydaları ve hassaları.. hepsi bu kitapta mutlaka bu ilimle ilgilenen herkesin elinde bulunmalı..

127- Cin davetleri Kitabi: Bu kitabta oldukca cok cin daveti tertiplerini bulacaksiniz.. Bizler bu kitabi elimizde bulunan 100 den fazla arapca kitaplari inceleyerek bütün cin ruh daveti tertiplerini sizin icin tek kitapta toladik.. Eger bu güne kadar davet konularinda basarili olamadiysaniz birde bu kitaba göz atiniz.. Mutlaka memnun kalacaginiza inaniyoruz..

128- Hisnül Müslim: Bu kitap her müslümanın kendisini cin ve insan şerrinden, büyü ve nazardan koruması, rızık bereket ve hayırlı kapıların açılması, ve hayırlı niyet ve taleplerine bir an evvel ulaşabilmesi için hazırlanmış muazzam bir eserdir...

129- Esrârül Berhetiyye: Berhetiyyenin sırları:  أسرار البرهتية Başka bir yerde bulamayacağınız meşhur berhetiyye duasının bütün sırlarını (her kapıyı açan gizli yönlerini) detaylı olarak bu kitapta bulacaksınız.. Bu paha biçilmez eseri; elimizde bulunan 100 den fazla eserdeki berhetiyye ile ilgili mevzuları sizin için tek kitap haline getirerek bir arada topladık.. Artık bundan sonra berhetiyye duasıyla, cin ve ruh daveti, hadim elde etme, sıcaklık ve celbi muhabbet ve aklınıza gelen daha bir çok konuda niyetlerinize ve emellerinize rahatlıkla ulaşacak ve memnun kalacaksınız..

130- Duai Fevzül Azim: دعاء فوز العظيم  Arapça ve kuran gibi harekeli olarak yazılmış güzel dualar.

131- Mefatihul Cinan مفاتيح الجنان  (Arapça) Oldukça çok sayıda dualar mevcut ve tamamıda kuranı kerim gibi harekelenmiş ve yediden yetmişe herkesin rahat okuyabileceği ve istifade edebileceği muazzam bir eser ve 700 sayfa civarında...

132- Bakiyatüssalihat  الباقيات الصالحات  Bu eser, tamamen kuranı kerim gibi harekelenmiş dualardan müteşekkildir.. kuran okumasını bilen herkes istifade edebilir..
133- Menkulatül Havas منقولات الخواص : Bu Osmanlıca el yazması eser; erzurumlu eski bir havas alimi tarafından kaleme alınmış güzel bir eserdir. kitaptan bazı konular: sürhubat (her çeşit büyüyü bozma duası) sıcaklık, muhabbet tertipleri, her çeşit hastalıklar için ve daha bir çok denenmiş tertip mevcuttur.

    kitapların devamı için tıklayınız >>>

Bu kategoride henüz ürün Yok.

Banka Hesap Numaralarımız:

MustafaYigit Konto Nr: 0192 169 607 Blz: 440 501 99 Sparkasse Dortmund / Deutschland

 

-----------------------------------

Mustafa Yigit IBAN : DE88 4405 0199 0192 1696 07 SWIFT-BIC: DORTDE33XXX     (Germany)

------------------------------------------------

Türkiye'den HESAP NO için bizimle irtibata geçiniz

 

--------------------------------------------------

Yazışma Adresimiz:

M.Yigit Pf: 10 43 14, 44043-Dortmund

----------------------------------------------------

Büro adresimiz:

Robertstr 20, 44145 Dortmund Almanya / Deutschland

 

Vergi Numaramız: 103/291/52281

 

E-Mail: infohoca@googlemail.com

Mısırlı mustafa hoca kimdir?   Çalışmalarımız  I  Büyü çözmek  I  Cinli hastalar  I  Kuran ile tedavi  I Önemli dualar  I  Ziyaretçi defteri   Havas muska kitapları satışı  Vefk hazırlama  I  Zeka ve başarı için  I  Nazardan korunma  I  Eserlerimiz  

MISIRLI MUSTAFA HOCA © 2021 Powered By OpenCart-TR