Kategoriler

mısırlı mustafa hoca facebook
Bizi Faceboo'ta bizi ziyaret ediniz

Dua ve Tılsım Hazinesinden Aşk Duaları

Bu aşk vefkini muhabbet saatinde miskianberle yazıp taşıyan kimseyi herkes sever ve şirin görür. (Vefk kitaptadır)
Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi/M.Yiğit s.20

.... suresinin aşağıda gelen mübarek azimeti, her türlü hayır ve bereket kapılarının sonuna kadar açılması niyetiyle sabah ve akşam okunmaya devam edilir.
Zihin açıklığı, başarı ve hafıza gücünün artması için temiz bir kağıda seher vaktinde yazılır. Yazılan bu tertip, temiz su ve zemzemle yada nisan yağmuru ile silindikten sonra, her sabah azimet suyun üzerine okunarak içilir ve buna dokuz gün devam edilir.
İnsanlar arasında kabul ve ihtiram/ saygı görmek için her sabah evden çıkmadan evvel okunur. Önemli bir iş müracaatından evvel yirmi bir defa okunur.
Zalim insanların şerlerinden korunmak için miskianber mürekkebi ile yazılarak taşınır ve her gün en azından bir defa okunursa kendisine insanlar ve cinler tarafından zarar gelmez.
Aile huzuru ve muhabbet için şeker ve tatlı şeylere gece yarısından sonra ve bilhassa cuma geceleri onbir/yirmibir kez okunursa oldukça mücerreptir. (denenmiştir)
Düşmanların ve hasetlerin dillerinin bağlanması niyetine her Cuma sabahı dokuz defa okunur.
Ruhi bunalım, korku, endise ve sıkıntılara karsı okunduğunda gönül rahatlığına ve huzura kavuşulur. Temiz bir kap içerisine yazılarak içilirse etkisi daha da çabuk müşahede edilir. Farz namazların ardından okumaya alışkanlık haline getiren kimseler her çeşit dilek ve maksatlarına kavuşurlar. Her gün sureyi yetmiş kez ve ardından azimetini de üç kez okuyan kimseler ilim, irfan ve maneviyatta ilerler ve başarıdan başarıya koşarlar.
....... suresi ve fazileti hakkında Hz. Muhammed (s.a.v) Efendimiz; ......suresini okuyan kimse, bana gelipte sıkıntımı alan gibidir’’ (okuyan kişinin sıkıntısı gider) diye buyurmuslardır. Her kim bu sureyi beş vakit namazlardan sonra okumaya devam ederse, Allah (cc) işlerinde ona kolaylık verir e rızkını da çoğaltır. Ayrıca sıkıntılarını giderdiği gibi ummadığı yerlerden onu rızıklandırır. Her gün .... vaktinde ikiyüzer (200) defa okuyan kimse başka insanların ulaşamadığı bazı esrarı ilahiyyelere (gizli sırlara) de vakıf olur.
Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi/M.Yiğit s.21 (sure ve azimet kitaptadır)

AŞK VE CELBİYE
Aşağıda gelen vefk dua Pazar gününün ..... saatinde ........ üzerine yazılır ve ateşte yakılırsa derhal beklenen aşk ve celbiye hasıl olur. (meydana gelir) Tecrübe edilmistir.
Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi/M.Yiğit s.50

SEVGİ MUHABBET VE MUTLU BİR BERABERLİK İÇİN
Sevgi ve muhabbeti arzu edilen bir kimse için yedi gece asağıda gelen dua üç yüz on üç defa okunmaya devam edildiği takdirde beklenilenden fazla sevgi muhabbet ve aŞk meydana gelir.

Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi/M.Yiğit s.79


  Ask Tılsımı

Sevgilisinin kendisine bağlı olmasını isteyen bir kimse alttaki tılsımı sevdiği kisinin ..... yazar zeytin yağına batırıp gece yarısından sonra yakarsa sevgilis kendisine hep bağlı kalır. (Tılsımı kitaptan bakınız)
Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi/M.Yiğit s.207

Kalpleri ve Gönülleri Çekmek, Celp ve Cezp Etmek İçin
İnsanların kalp ve gönüllerini çekmek, onlara daha sevimli, daha muhabbetli görünmek isteyen kimse asağıda gelen azimeti miskianber mürekkebi ile yazar ve üzerinde taşırsa herkesin gözüne daha sevimli daha muhabbetli ve sefkatli görünür. Her gittiği yerde sevilir, sayılır, hoş karşılanır. Eğer her gün üç defa okumaya devam ederse daha da faydalı olur. (Duayı kitaptan bakınız)
Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi/M.Yiğit s.210

Yasin suresiyle kuvvetli bir ask ve celbiye tertibi

Eğer eşin / helalin sana soğuk davranıyor, isteklerine karşılık vermiyorsa, yedi adet kesme şekerden her biri üzerine birer defa Yasin suresini oku. Okuma esnasında her mübine geldiğinde aşağıda gelen azimeti .... defa tekrarla. Okuma işlemi bu şekilde tamamlandıktan sonra bu şekerleri sevdiğin kişiye yedir. Aradaki soğukluk kalkar ve bir an bile senden ayrılmak istemez. Bu işlemi muhabbete ait eşref bir vakitte güzel kokulu bir buhur yakarak uygulamalısın. (Okunacak olan yasin suresinin azimet kitaptadır.)

Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi s.212


Dargınları Barıştırmak, Sevenleri Kavuşturmak

Dargın yada geçimsiz olan eşleri, kardeşleri,aileleri hatta cemaat ve toplulukları birbirlerine ısındırmak, kaynaştırmak amacıyla ….. yazılır. Sevmeleri, muhabbetetmeleri, barısmaları murat edilenkimselere …. takdirde aralarındaçok kuvvetli bir sevgi, saygı, hürmet,hoş görü ve hatta niyete göre kuvvetli aşk meydana gelir. (Tarifeye ve duaya kitaptan bakınız)
Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi
/M.Yiğit s.213


Ask Duası

Altta gelen ayeti kerime aşk için günde ..... defa ..... vaktinde okunmaya devam edilirse kısa zamanda niyet edilen kimseler arasında kuvvetli sevgi muhabbet mutluluk meydana gelir. (ayete ve tarifeye kitaptan bakınız)
Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi
/M.Yiğit s.223

Aile Huzuru İçin

Aile huzuru için aşağıda gelen isimler .... adet cuma geceleri temiz suya okunarak içilmeye devam edilirse kısa zamanda ailedeki huzursuzluk sona erer, huzur ve bereket çoğalır. 
Alıntı: Dua ve tılsım hazinesi s.283

Kardeşlerim çok fayda gördüğüm bir duayı daha paylaşmak istiyorum sizlerle. Daha Cuma günü yeni buldum hemen okudum ve çok kısa sürede etkili olduğunu gördüm. Mutlaka her gün 3 defa okumanızı şiddetle öneririm çok etkili. Müşteri(Jüpiter) gezegeninin saatinde okudum,  bunu da belirtmiş olayım.. İnsanların kalp ve gönüllerini çekmek, onlara daha sevimli, daha muhabbetli görünmek isteyen kimse aşağıdaki azimeti her gün üç defa okursa, her gittiği yerde sevilir, sayılır, hoş karşılanır..

Azimet  Şudur: ''Vezküru ni'metallahi aleyküm, a'dae fe-ellefe beyne kulubiküm fe-esbahtüm, bi-ni'metihı ihvana. Vallahu azizun hakim. Yühibbunehüm ke hubbillah,  vellezine amenu eşeddü hubbel lillah. Lev enfakte ma fil erdi cemiam ma ellefte beyne kulubihim ve lakinnellahe ellefe beynehüm innehu azizün hakim. Raeynehu ekbernehu ve katta'ne eydiyehünne ve kulne haşe lillahi ma haza beşera in haza illa melekün kerim..'' Abdestli yada abdestsiz okunabilir önemli olan kabimiz temiz olsun : ) Sevgilerimle..Alıntı:(Dua ve Tılsım Hazinesi/M.Yiğit) 

(Not: Bu bölümü dilara ünlü hanımın sayfasından aldım eserimizdeki duayı deneyip tecrübe edip faydalanıp başkalarınada tavsiye etmesi beni memnun etti ve buraya eklemeyi uygun gördüm kendisine teşekkür ediyorum)


bu bölüme eklemeye devam edeceğiz

 

Değerli ziyaretçilerimiz,
Medyum, hoca, Büyü, Cinli hasta tedavisi, Nazar, Korku, Aile geçimsizlikleri, İçe kapanıklılık, uykuda rahatsız ve tedirgin olma, Derslerinde ve sınavlarında başarısız olan öğrenciler, işine, okuluna, bulunduğu yere ısınamayan ve ayak uyduramayanlar ve daha buna benzer bir çok sıkıntılarınızda bizleri arayıp danışabilirsiniz.. Sizlere her an bilgi kültür ve tecrübelerimiz dahilinde seve seve yardımcı olacağız..
 
Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Dua ve tılsım hazinesi
Türkiyedeyseniz daha uygun fiyata aysayayinevinden temin edebilirsiniz. Dua ve tılsım ha..
30.00€
KDVsiz: 30.00€

Banka Hesap Numaralarımız:

MustafaYigit Konto Nr: 0192 169 607 Blz: 440 501 99 Sparkasse Dortmund / Deutschland

 

-----------------------------------

Mustafa Yigit IBAN : DE88 4405 0199 0192 1696 07 SWIFT-BIC: DORTDE33XXX     (Germany)

------------------------------------------------

Türkiye'den HESAP NO için bizimle irtibata geçiniz

 

--------------------------------------------------

Yazışma Adresimiz:

M.Yigit Pf: 10 43 14, 44043-Dortmund

----------------------------------------------------

Büro adresimiz:

Robertstr 20, 44145 Dortmund Almanya / Deutschland

 

Vergi Numaramız: 103/291/52281

 

E-Mail: infohoca@googlemail.com

Mısırlı mustafa hoca kimdir?   Çalışmalarımız  I  Büyü çözmek  I  Cinli hastalar  I  Kuran ile tedavi  I Önemli dualar  I  Ziyaretçi defteri   Havas muska kitapları satışı  Vefk hazırlama  I  Zeka ve başarı için  I  Nazardan korunma  I  Eserlerimiz  

MISIRLI MUSTAFA HOCA © 2021 Powered By OpenCart-TR