ÖNEMLİ DUALAR

Aşk duaları

Aşk duaları
En kuvvetli muhabbet duası; Dua: 23
Kim! Aşağıda gelen duayı eşref bir muhabbet saatinde miskiamber mürekkebi ile yazarak üzerine alırsa, her gören kişi kendisine aşık olur, onu sever ve rağbet eder. Devlet dairelerinde, büyüklerin yanında, her türlü müracaatlarında çabuk kabul görür. Evinde yuvasında geçimsizlik olan kimseler bu duayı yazar sırça bir çanakta silerek yedi gün o sudan içerlerse aralarındaki kin, nefret ve soğukluk kalkar, huzur ve muhabbetleri çoğalır. Aysa Yayınevi, Aysa Baharat- Düzce – 73 Kendisini sevmeyen her gün her şeye dır dır eden bir eşi aşka heyecana getirmek ve ona sözgeçirmek için bu dua tatlı bir taam üzerine kırk bir defa okur ve yedirilirse; yiyen kişi eşini Züleyha’nın Yusuf’u sevdiği gibi sever. Her dileğini yerine getirir. Bu duanın tesir gücü sayılamayacak kadar çoktur. İnsanlar kötüye kullanmamaları için bu kadar açıklamayı yeterli gördük.
Dua budur: (dua 500 aşk duası ve tılsımlar kitabındaki 23. duadır.)

Dua: 37
Sevgi, Saygı görmek ve Makamda Yükselmek İçin;
Sevgi saygı görmek, makam ve mevkide yükselmek, devlet erbabı ve büyükler yanında sevimli ve iltifatlı olmak vb konularda yardım isteyen kimse için aşağıda gelen mübarek ayetler, seher vaktinde yadaeşref bir saatte misk ve safran karışımı bir mürekkeple yazılır ve faydalanmak isteyen kimse üzerinde taşırsa kısa zamanda beklediği ve umduğu konularda hayırlı neticelere  ulaşır.
Dua: 37 (dua 500 aşk duası ve tılsımlar kitabındaki 37. duadır.)
 
Bu bölüme daha dua eklemeye devam edeceğiz..

Sevgiliyi Bağlama

Sevdiğiniz insandan ayı kalmak, acı ve hüzün çekmek istemiyorsanız bizim hazırlamış olduğumuz çeşitli eserlerimizde çok sayıda ve çok çeşitli dua ayet ve azimetler, sayısız denenmiş tertipler bulabilirsiniz.

Aşk Tılsımı Kitapları ↗

Çok sayıda aşk duası, ayrılanların kavuşmaları, sevenlerin birleşmeleri, kırılan kalplerin yeniden imarı, yıkılan yuvaların düzelmesi için çok fazla eserleri www.aysayayınevi.com‘dan satın alabilirsiniz.

Havas İlmi ↗

Sizde havas ilmini öğrenmek, önce kendinize ve ailenize sonra da çevrenize ve insanlığa faydalı olabilmek için aysa yayınevi’nden istediğiniz havas kitabını veya eseri satın alıp hemen başlayabilirsiniz.

500 Aşk duası ve tılsımlar
500 aşk duası kitabının İçindekiler Türkiyedeyseniz daha uygun fiyata www.aysayayinevi.c..

1 ile 1 arası toplam 1 ürün (1 Sayfa)

Banka Hesap Numaralarımız:
MustafaYigit Konto Nr: 0192 169 607 Blz: 440 501 99 Sparkasse Dortmund / Deutschland

Mustafa Yigit IBAN : DE88 4405 0199 0192 1696 07 SWIFT-BIC: DORTDE33XXX     (Germany)

Türkiye’den HESAP NO için bizimle irtibata geçiniz

Yazışma Adresimiz:

M.Yigit Pf: 10 43 14, 44043-Dortmund

Büro adresimiz:
Robertstr 20, 44145 Dortmund Almanya / Deutschland
 
Vergi Numaramız: 103/291/52281
 
E-Mail: infohoca@googlemail.com
Mısırlı mustafa hoca kimdir?  I  Çalışmalarımız  I  Büyü çözmek  I  Cinli hastalar  I  Kuran ile tedavi  I Önemli dualar  I  Ziyaretçi defteri  I  Havas muska kitapları satışı  I Vefk hazırlama  I  Zeka ve başarı için  I  Nazardan korunma  I  Eserlerimiz  

İlahiyatçı Dr. Mustafa YİĞİT

Mısırlı Mustafa Hoca, İlahiyatçı Dr. Mustafa YİĞİT, Mısırl E-el-Ezher Üniversitesindeki ilahiyat ve felsefe (Usulüddin) fakültesinde 4 yıllık eğitimini tamamladıktan sonra Hollanda'da A. İslam Üniversitesinde İslami ilimler fakültesinden mezun olup aynı üniversitede büyü hakkında 2 yıl Master (Yüksek lisans) yapmıştır. Cinler hakkında doktoraya ise Brüksel B. İslam Üniversitesinde başlayıp U.S.A'da Theology Universitesinden mezuniyet diplomasını almıştır. Uzun yıllar diyanette imam hatiplik görevini ifa ettikten sonra emekli olmuştur. 40 seneden beri de manevi ilimler, (havas ilmi) hasta okuma (rukye) musallat tedavisi (cin çıkarma) kısmet açma ve doktorluk olmayan her çeşit manevi sorunlara çare ve çözüm üretmekle başarılı bir şekilde meşkuliyetini devam ettirmektedir. 1997'den beri Almanya da manevi rehberlik bürosunda resmi olarak Avrupa'nın her yerinden gelen çeşitli halka hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÖNDER
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Mısırlı Mustafa Hocam, önemli bir konuda size danışmak istiyorum. Bana dönerseniz memnun olurum. Saygılar.