Şeytanı Kahreden Dua

ŞEYTANI KAHREDEN DUA
     Rasulü Ekrem (s.a.v.) Mirac’a çıktıgı zaman şeytanlar ellerinde ateşler olduğu halde toplandılar.Ve Resulü Ekrem’i yakmak için saldırmaya başladılar. Bunun üzerine Cebrail (a.s.)geldi ve: “Ya Muhammed (s.a.v.)bu duayı oku.”dedi. Resulü Ekrem (s.a.v.) bu duayı okuyunca onların ellerindeki ateş söndü, kendilerini de Allah Tealâ helak etti.

    Bu mübarek duayı yazarak üzerinde taşıyanlar, şeytanların ve cinlerin şerrinden korunurlar.   
Eûzu bi kelimâtillâhittâmeti min şerri mâ halek, ve zerae ve berae ve min şerri mâ yenzilü minessemâi ve min şerri mâ ya’rucu fihâ ve min şerri fitnetilleyli vennehâri ve min şerri kulli târîkin illâ târikan yatruku bihayrin yâ rahmân.
    Yukarıdaki duanın ardından Yüce Mevla’ya şöyle niyazda bulunalım: Ya Rabbi! Şeytan denilen düşmanı başımıza musallat ettin. Biz onu göremediğimiz halde, o bizi görüyor. Ya Rabbi! O kafire rahmetinden ümit kestirdiğin gibi bizden de ümidini kestir. Ya Rabbi! Affından onu mahrum ettiğin gibi bizden de mahrum et. Ya Rabbi! Onu rahmetinden uzaklaştırdığın gibi bizden de o kadar uzaklaştır. Ya Rabbi! Sen her şeye kadirsin. Amin!
 

İlahiyatçı Dr. Mustafa YİĞİT

Mısırlı Mustafa Hoca, İlahiyatçı Dr. Mustafa YİĞİT, Mısırl E-el-Ezher Üniversitesindeki ilahiyat ve felsefe (Usulüddin) fakültesinde 4 yıllık eğitimini tamamladıktan sonra Hollanda'da A. İslam Üniversitesinde İslami ilimler fakültesinden mezun olup aynı üniversitede büyü hakkında 2 yıl Master (Yüksek lisans) yapmıştır. Cinler hakkında doktoraya ise Brüksel B. İslam Üniversitesinde başlayıp U.S.A'da Theology Universitesinden mezuniyet diplomasını almıştır. Uzun yıllar diyanette imam hatiplik görevini ifa ettikten sonra emekli olmuştur. 40 seneden beri de manevi ilimler, (havas ilmi) hasta okuma (rukye) musallat tedavisi (cin çıkarma) kısmet açma ve doktorluk olmayan her çeşit manevi sorunlara çare ve çözüm üretmekle başarılı bir şekilde meşkuliyetini devam ettirmektedir. 1997'den beri Almanya da manevi rehberlik bürosunda resmi olarak Avrupa'nın her yerinden gelen çeşitli halka hizmet vermektedir.

4 thoughts on “Şeytanı Kahreden Dua

 • Mart 14, 2023 tarihinde, saat 5:24 pm
  Permalink

  Değerli hocam burada açıklmış olduğunuz şeytanı kahreden dua gerçekten çok etkili, ne zaman okusam kendime geliyorum. Yazdığınız duayıda senelerdir taşıyorum çok faydasını gördüm ama üzerindeki naylon eskimiş kenarı açılmış ve bazı yazılar silinmiş o konuda sizinle konuşmam lazım. Size her zaman duacıyım saylar başarılar. (Hacı Köse)

  Yanıtla
 • Temmuz 30, 2023 tarihinde, saat 6:36 pm
  Permalink

  Hocam ben Nermin G. Hani şu size türkiyeden nazar otu getiren. İnşlallah ilk fırsatta size buradan güzel bir yorum yazacağım. Benim yuvam düzeldi ve işletim yoluna girdi. Şuan uzun yazmaya zamanım yok. Şimdilik saygılarımı sunar ellerinden öperim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÖNDER
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Mısırlı Mustafa Hocam, önemli bir konuda size danışmak istiyorum. Bana dönerseniz memnun olurum. Saygılar.