ÇALIŞMALARIMIZ

Otuz yıldan beri biriken bilgi ve tecrübelerimizle yardımcı olmaya devam ediyoruz:
 

Çalışmalarımız, başarılı olduğumuz konulardan bazıları;

Her çeşit büyü çözümü,

Korku ve nazara karşı korunma duaları,

Rızık, bereket duaları,

Şansı kapalı olanlar,

İmtihanlarda başarılı olabilmek için,

Aile geçimsizlikleri,

Eşi, sevdiği kendisini terk edenler,

Sevip alamayanlar, sevip kavuşamayanlar, Hayal görenler,

Cinlerden zarar görenler, cinlerin etkisiyle bayılan hastalar,

Yardımda ve ÇÖZÜMÜNDE başarılı olduğumuz konuları kısaca şöyle özetleyebiliriz

*** Korku, (bazı insanlar vardır ki bunlar, her şeyden korkarlar- mesela telefon çalsa yada kapı çalsa acaba kötü haber mi gelecek, yolda yürüse birisi takip ediyor zanneder, hatta evinin içinde tuvalete bile yalnız gidemeyen, karanlıkta yalnız uyuyamayıp sabaha kadar ışığı açık bırakan nice hastaların bu dertlerinden kurtulmalarına şimdiye kadar vesile olduk ve bundan sonrada memnuniyetle devam edeceğiz. 

*** Nazar, Peygamber efendimiz “Nazar deveyi kazana, insani mezara gönderir” buyurmaktadır. Nazar insanı anında halsizleştirir, eli kolu bir işe güce kalkmaz. Hatta her hastalığı verebileceği gibi hadisi şerifte buyurulduğu gibi ölüme kadar götürür. 

*** Aile geçimsizlikleri; Birçok ailede aşırı huzursuzluk olduğu bir gerçektir.. Bu huzursuzlukların bir kısmı büyüden ve nazardan kaynaklanabiliyor. Allah’ın inayeti ile böyle huzursuzlukların ortadan kalkıp yerini sevgi, hoşgörü ve muhabbete bırakması için denediğimiz, tecrübe ettiğimiz kuvvetli dualarımız var. Kime bunları yazdıksa bizi hediyeleri ile ziyarete geliyorlar, gelemeyenler de telefonlarla arayıp teşekkür ve takdir ediyorlar.

*** Uykusuzluk, bazı insanlar düzenli uyuyamazlar. Yada uykuda korkar, kabus görürler, veya yüksek yerlerden atılırlar vb. sıkıntılarla karşılaşırlar. Bu gibi problemlere karşı da elimizde denenmiş ayet ve dualar mevcuttur. Bunların da bu ızdırabdan kurtulmalarına vesile oluyoruz..

*** Evham -Vesvese (Tıbbın tedavi edemediği) hayal görme, depresyon ve ruhsal bunalım halleri… 

*** Aile geçimsizlikleri ve birbirine dargın eşlerin barışmaları ve huzurlu bir ortamda istikballerini devam ettirebilmeleri… 

*** Öğrencilerin derslerinde ve imtihanlarında başarılı olmaları ve zihin açıklığı için.. 

*** Yapılan Sihir – Büyü (muska) veya nazar sonucu nasibi kapalı olup evlenemeyen erkek ve bayanların kısmetleri açılıp hayırlı yuva kurmaları için… 

*** Kendilerine büyü yapılan kimselerin üzerlerindeki büyülerin iptal edilmesi ve bir daha yapılırsa etkilememesi için..

*** Ticari hayatta başarılı olamayan işleri ters giden kimselerin kazançlarının artması ve işlerinin yoluna girmesi, bol rızık ve berekete kavuşmaları için… 

*** Geçmeyen kronikleşmiş baş ağrıları için… 

*** Sübyan illetinden dolayı çocuğu olmayan yada yaşamayan hanımlar için.. 

*** Sihir ve bağlılıktan dolayı cinsel birleşmede bulunamayanlar için… 

*** Hayal gören, kulağına sesler gelen, düşüp bayılan, nöbet geçiren hastalar için… 

*** Uyumayan, ailesini huzursuz eden veya nazar-çarpılma gibi etkenlerden dolayı (doktorluk olmayan) havale – nöbet geçiren küçük çocukların düzelmesi ve sağlığına kavuşmaları için… 

*** Fal, (Falcı), kahve falı, suya bakan, hatta; papaz ve kahin, (Cin) cinci, Bakici (bakımcı), görücü, medyum-medium’lara ihtiyacı olanlar bizleri her an arayabilirler. O konularda gereken yardımı yapıyoruz. Büyü iptali için Papaz, Kahin vb arayanlar ise mutlaka bize müracaat etsinler. Çünkü böyle kötü büyüleri de Cenâbı Mevlâ’nın yardım ve inâyeti ile onların yaptıkları büyüleri de çözüp iptal ediyoruz.. Papaz büyüsünü ancak papaz bozar diye halk arasında yanlış bir inanç vardır. Hepinizin bildiği gibi pislik pislikle temizlenmez. Pislik ancak su ile temizlenir. Bu da demektir ki kötü büyüleri ancak Allah katında inançlı ve takva ehli insanlar çözebilirler.. Burada papazdan bahsettik diye kesinlikle büyü filan yapmıyoruz. sadece yapılanları çözüyor hayır dualar alıyoruz… Ayrıca birçok insan arayıp geleceklerini soruyorlar.. Eğer biz geleceği bilsek depremlerin ne zaman ve nerede olacağını söyleriz, herkes ona göre tedbirini alır ve depremlerde de kimse ölmezdi.. Buda demektir ki gelecekten haber verme diye bir hünerimizde olamaz. Geleceğe ait bilgilerde yine Kuran da yasaklanmıştır. Verilen bilgiler sadece hava raporu gibi tahminden ibarettir. Zaten Allah ve Resulüne inancı olan Kuran a inanan kimse böyle bir şeye (sihir ve kehanete) teşebbüs edemez. Peygamber efendimizde hadisi şeriflerinde 7 büyük günahı sıralarken bunların arasında büyü-sihir yapanı da aynı kategori içerisine koymuştur. 

*** Önemli bir konu daha vardır ki; oda, eşler ve çiftler arasında yıldızların ve karakterlerin barışıp barışmama meselesidir. Bu konuyu da bana çok fazla soruyorlar buda tecrübeler yoluyla sabit ve önemli bir mevzudur. Bu konuda arayanlara da detaylı bilgiler veriyoruz. Müracaat etmeniz halinde her çeşit manevî problemlerinizde yardımcı olacağız ve inşallah memnun kalacak, duacı olacaksınız…* *

Bize ulaşabileceğiniz Telefon numaralarımız:

Almanya içinden arayanlar için: 

Tel: 0176,20 01 53 08

Almanya dışından ve Türkiye’den arayanlar için:

Tel:0049,176,20 01 53 08

E-Mail: infoilim@web.de

Medyum Mısırlı Mustafa Hoca Bedava Bakım yapıyor!

Hoca arayanlar, medyum arayanlar, falcı cinci arayanlar, büyü, sihir, nazar, sıcaklık, tarot, iskambil, reiki, papaz büyüsü, kara büyü, kaşık büyüsü çözdürmek isteyenler, yuvasını kurtarmak isteyenler, mısırlı hoca yardımınıza koşmaya devam etmektedir.

Birde şunu hatırlatmamda fayda var: Hocalardan ve medyumlardan fayda bulamayan bazı insanlar bizi arayıp yazdığınız dualara, yaptığınız işlemlere garanti veriyormusunuz diye soruyorlar, bizde onlara şöyle diyoruz; sizin yarına kadar yaşayabileceğinize Allah’tan garantiniz var mı? Yok hocam diyorlar. Öyleyse bizlerde bir vesileyiz. Yazdığımız dualara garanti vermemiz, işlerininiz olacak diye size söz vermemiz kandırmaca olur ve mümkün değildir. Öyleyse biz ne yapıyoruz? Otuz yıllık bilgi, tahsil ve tecrübelerimizle arayan herkese branşımız dahilinde yardımcı oluyor hayırlı sonuçları yüce Mevla’dan bekliyoruz. Garanti isteyenlere duyurulur. Bizi anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederiz.

infohoca@googlemail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÖNDER
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Mısırlı Mustafa Hocam, önemli bir konuda size danışmak istiyorum. Bana dönerseniz memnun olurum. Saygılar.