1/183 Coogee Bay Rd, Sydney, NSW, Austrailia.

example@example.com

702-539-4046

ÜZERİNİZDE BÜYÜ VARMI?

  Büyü ve Etkileri / Üzerinizde büyü varmı? Dünyada bir ilki başlattık!

  Değerli ziyaretçilerim; büyü denilince genelde akla korkunç şeyler gelir. Tabiki büyü deyipte geçmemek lazım. Her ne kadar bazı insanlar, büyünün gerçek olmayıp bir hayal ürünü olduğundan bahsetselerde, gerçek manada yapılan büyülerin nice yuvaları söndürdüğü, nice aileleri darmadağın ettiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. 

– Çok çeşitli büyü şekilleri vardır. Büyünün insan üzerindeki etkileride yapılan büyünün çeşiti ile yakından alakalıdır. Mesela iş ve evlilik kısmetini bağlamak için yapılan büyü ile hastalık ve ölüm büyüsü insan üzerinde aynı etkiyi göstermez.

– Genelde büyülü insan çabuk sinirlenir ama öfkesi de çabuk geçer ve yaptığına da çoğu kez pişman olur. 

– İşleri yolunda gitmez. Olması gereken işleri de bazen tamamen tersine gider. 

– Bazen bunalım geçirir ve eli kolu işe güce kalkmaz, yaptığından ettiğinden bir zevk almaz. 

– Parasının, işinin bereketi olmaz. 

– Evde, hanede geçimsizlik 

– Sebepsiz yere tartışmalar olur

– Bazen öyle ki, güzel bir muhabbet bile tartışmaya kavgaya dönüşür. 

– Kimi insanlara da yapılan büyülerden dolayı cinler periler musallat olur. Çaresine bakılmazsa zamanla karabasan – kabus – havale-nöbet – sara vb şekillere çevirebilir. Akıl almaz durumlara ve zorluklara sokar. Tabi ki geç ve zor olsa da Allâh”ın izni-keremi ile hepsinin çaresi ve çözümü var….     Yeter ki bizi arayın ve probleminizi bildirin… 

Bu büyü denilen illet ne yazık ki insanlığın varoluşundan buyana devam etmektedir. Allah ve Resulünün Kur’an ve sünnette kesin yasaklamış olduğu büyü insanlığın çağlar boyu baş belası olarak her devirde yakasını bırakmamıştır…. Allah”ın Rasulü iki cihan güneşi Peygamber Efendimize bile yapılan büyüler tuttu ve onu perişan edip ölüm döşeğine düşürdüğüne göre Cenabı Mevla’nın dilediği her insana büyü tutar…Tek çaresi takva ehli olmalı, muhafaza ayetlerini sıkça okumalı, veyahut ta en azından şartlarına uygun olarak yazıp kişi beraberinde bu ayetleri taşımalıdır… Yoksa başka türlü bu pislikten korunmak hemen hemen mümkün olmamaktadır. 

Benim bu konuda hazırladığım kitaplardan bir tanesinin adı ise PAPAZ BÜYÜSÜ VE KARA BÜYÜ’YE SON? adlı eserimdir. 

Büyü vb konularda birçok insan gibi sizinde bir probleminiz varsa mutlaka bizleri arayınız ve seve seve sizlere yardımcı olalım ve dualarınızı alalım… Çünkü böyle konularda önce Allah’ın rızası, sonra el emeği göz nuru gelir..

                                                    Medyum Mısırlı Mustafa Hoca

GÖNDER
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Mısırlı Mustafa Hocam, önemli bir konuda size danışmak istiyorum. Bana dönerseniz memnun olurum. Saygılar.